AMBASADORZY

Agnieszka Kaczorowska

Aktorka, najpopularniejsza tancerka w Polsce, mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich. Jedna z wiodących tancerek w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jako choreograf współpracuje z Teatrem MY. Tworzy pokazy taneczne, dedykowane indywidualnie na potrzeby imprezy. Prowadzi wielkie medialne festiwale emitowane na żywo w telewizji Polsat. Stworzyła szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska” gdzie naukę tańca łączy z nabywaniem umiejętności z zakresu rozwoju osobistego.

Bartosz Huzarski

Polski kolarz szosowy, były zawodnik grupy UCI Professional Continental Teams Bora-Argon 18. Specjalizuje się w jeździe po górach. Do największych sukcesów Bartosza należy zwycięstwo kwalifikacji górskiej w Tour de Pologne w 2005 i 2006. Ustanowił rekord wjazdu na jedną z najwyższych przełęczy Himalajów – Khardung Law (5359 m n.p.m.). Pokonał 40-kilometrowy podjazd z miejscowości Leh (3500 m n.p.m.) w 2 godziny, 36 minut i 16 sekund, poprawiając wcześniejsze osiągnięcie o niemal pół godziny.

Paweł Juraszek

Pływak specjalizujący się w sprincie kraulowym. Multimedalista Mistrzostw Polski, wielokrotny mistrz Polski oraz rekordzista Polski. Olimpijczyk z Rio, brązowy medalista Mistrzostw Europy w biegu sztafetowym, indywidualnie piąty pływak na świecie i czwarty w Europie. Najszybszy pływak w historii Polski. W 2017 roku podczas mistrzostw Polski w Lublinie pobił rekord kraju na 50 m stylem dowolnym, uzyskawszy czas 21,68. W tym samym roku na mistrzostwach świata w Budapeszcie zajął piąte miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym, czasem 21,47 poprawiając własny rekord Polski.

Mirosław Łabunowicz

Mistrz Świata w Kulturystyce Federacji NAC w 2016 roku, wielokrotny mistrz Polski w Kulturystyce, Trener Personalny, Instruktor Kulturystyki, Szkoleniowiec, Sędzia Sportów Sylwetkowych oraz Specjalista ds. dietetyki

Krzysztof Bodurka

Reprezentant Polski w biegach górskich i Skyrunning. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie, 11 zawodnik Mistrzostw Europy w Skyrunning Classic z 2017 roku. Zwycięzca biegu na Kasprowy Wierch z 2016 roku. Zawodnik AZS AWF Kraków, należy do grupy Alpin Sport Team. Instruktor lekkiej atletyki, prowadzi zajęcia i zaraża swoją pasją najmłodszych