menu

Wody mineralne Jantar

ZDROWIE W CZYSTEJ WODZIE

AMBASADORZY

Agnieszka Kaczorowska

Aktorka, najpopularniejsza tancerka w Polsce, mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich. Jedna z wiodących tancerek w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jako choreograf współpracuje z Teatrem MY. Tworzy pokazy taneczne, dedykowane indywidualnie na potrzeby imprezy. Prowadzi wielkie medialne festiwale emitowane na żywo w telewizji Polsat. Stworzyła szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska” gdzie naukę tańca łączy z nabywaniem umiejętności z zakresu rozwoju osobistego. 

 

Bartosz Huzarski

Bartosz Huzarski – polski kolarz szosowy, były zawodnik grupy UCI Professional Continental Teams Bora-Argon 18. Specjalizuje się w jeździe po górach. Do największych sukcesów Bartosza należy zwycięstwo kwalifikacji górskiej w Tour de Pologne w 2005 i 2006. Ustanowił rekord wjazdu na jedną z najwyższych przełęczy Himalajów - Khardung Law (5359 m n.p.m.). Pokonał 40-kilometrowy podjazd z miejscowości Leh (3500 m n.p.m.) w 2 godziny, 36 minut i 16 sekund, poprawiając wcześniejsze osiągnięcie o niemal pół godziny.

 

Paweł Juraszek

Paweł Juraszek – pływak specjalizujący się w sprincie kraulowym. Multimedalista Mistrzostw Polski, wielokrotny mistrz Polski oraz rekordzista Polski. Olimpijczyk z Rio, brązowy medalista Mistrzostw Europy w biegu sztafetowym, indywidualnie piąty pływak na świecie i czwarty w Europie. Najszybszy pływak w historii Polski. W 2017 roku podczas mistrzostw Polski w Lublinie pobił rekord kraju na 50 m stylem dowolnym, uzyskawszy czas 21,68. W tym samym roku na mistrzostwach świata w Budapeszcie zajął piąte miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym, czasem 21,47 poprawiając własny rekord Polski.

dotacje

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących promocjach to zapisz się do naszego newslettera

Humans: please leave this field blank.