change language to english change language to polish
menu

Wody mineralne Jantar

zdjęcie butelki
zdjęcie certyfikatu

Cocojantar Olej Kokosowy słoik szklany 500 ml

minerały minerały minerały
UDOSTĘPNIJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ :

Olej kokosowy 100% bio organic extra virgin.

Jest tłoczony ręcznie na zimno z orzechów kokosowych, sprawianych w naturalnych i ekologicznych warunkach.

Wytwarzany w tradycyjny sposób bez użycia środków chemicznych i pestycydów. Najwyższej jakości produkt o niepowtarzalnym smaku i właściwościach.

 

Uwaga: Olek kokosowy 100% bio organic extra virgin poniżej 250C przyjmuje formę stała, powyżej 25 stopni C, olej przyjmuje formę płynną, jest to naturalny proces. Konsystencja oleju nie wpływa na jego jakość, smak i jego właściwości.

 

Zastosowania:

  • spożywcze: zdrowsza odmiana masła do smarowania lub tłuszczów do smażenia, pieczenia i grillowania (nie pali się i nie jełczeje).

  • medycyna naturalna: zawiera m.in. kwas taurynowy,(który w organizmie człowieka przekształca się w monotauryn)w naturze występujący tylko w kokosie i mleku matki

  • wzmacnia odporność organizmu (działanie antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybiczne)

  • lecznicze: zawiera naturalne antyoksydanty, stosowany także w chorobie Crohna  (zapalenie jelita) oraz w cukrzycy typu II

  • kosmetyczne: działa nawilżająco, może być stosowany jako maseczka, a także serum na włosy (jako jedyny olej chroni włosy przed utratą protein, wzmacnia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu, powoduje, że stają się miękkie, lśniące i mocne.

  • odchudzające i dla sportowców:  cząsteczki kwasu tłuszczowego znajdujące się w oleju trafiają bezpośrednio do komórek, gdzie są spalane zmieniając się w czysta energię.

dotacje
dotacje

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących promocjach to zapisz się do naszego newslettera

Humans: please leave this field blank.